Yaşamak istediğin hayat, Oriflame’in kazançlar dünyasında seni bekliyor! Hayalini kurduğun başarılar, gitmek istediğin yollar için Oriflame ailen tüm desteğiyle yanında. Bu ay, en güzel yazın habercisi olsun ve değişim seninle başlasın!

Mayıs ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 yeni kişisel kaydınız için 250 TL değerindeki Aquarian Travel Tote Çanta HEDİYE!

Mayıs ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren toplam 4 yeni kişisel kaydınız için 350 TL değerindeki Kabin Boy Valiz HEDİYE!

Sizlere çok başarılı bir kampanya dönemi diliyoruz.

Unutmayın, her şey sizinle başlıyor!Kampanya Koşulları: 

 • Nisan ve Mayıs aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Nisan 2019 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Nisan Ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Mayıs ayındaki BP’li siparişleri ile 100 TL değerindeki Eclat Mademoiselle Edt’ye 19.99 TL’ye, 200 BP sipariş veren Danışmanlarımız BEDAVA sahip olabilirler.
 • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, danışmanlarımızın ürünü sepetine eklemesi gerekmektedir.
 • Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
 • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.
 • Toplam Satış Kazancı 245 TL’ye varmaktadır ve Ürün Kazancı ile 200 BP Satış Kazancı toplamından oluşur.Kampanya Koşulları:

 • Mart ve Nisan aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Mart 2019 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Mart Ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Nisan ayındaki BP’li siparişleri ile 80 TL değerindeki Sinbo Su Isıtıcı’na 19.99 TL’ye, 200 BP sipariş veren Danışmanlarımız BEDAVA sahip olabilirler.
 • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, danışmanlarımızın ürünü sepetine eklemesi gerekmektedir.
 • Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.
 • Toplam Satış Kazancı 225 TL’ye varmaktadır ve Ürün Kazancı ile 200 BP Satış Kazancı toplamından oluşur.

HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR…

Mart ayı Sponsor Programının hediyeleri bizleri olduğu kadar, eminiz sizleri de çok heyecanlandırmıştır!

Her Oriflame Danışmanı seyahat etmeyi çok sever işte bu yüzden sizler için hazırladığımız Sponsor Hediyelerimizi birkaç sezondur moda olan rose rengindeki Makyaj Çantası ve Orta Boy Valiz olarak belirledik. Bu hediyeler seyahatlerinize pratiklik kadar pembenin şıklığını da katacak!

Sizlere çok başarılı bir kampanya dönemi diliyoruz.

Unutmayın, her şey sizinle başlıyor!

Sponsor Programı

Sponsor Programı

İlk 2 kişisel kaydınıza Makyaj Çantası, Toplam 5 kişisel kaydınıza Valiz HEDİYE! *

Sponsor Programı

Sponsor Programı

Ürün Özellikleri

Orta Boy Valiz

Kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklı ABS malzemesi ile üretilmiştir. Birbirinden bağımsız 360 derece dönebilen 4×2 tekerleklerle kolay hareket etmenizi sağlar. Çek çekli tutma sapı yumuşak silikon kaplıdır, kolayca taşınır.

EBAT: 44 x 67 x 27 cm.

Makyaj Çantası

Kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklı ABS malzemesi ile üretilmiştir.

Silikon kaplı tutma sapı yumuşaktır ve elleri acıtmadan rahat bir şekilde taşınabilir.

Arka tarafındaki lastik yardımıyla büyük valizlerinizin çekme koluna takılabilir. Fermuarları ve çok gözlü iç bölümleri sayesinde eşyalarınızı kolayca organize edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için Mart 2019 katalog döneminde kişisel 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, Mart ayında Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren ilk 2 yeni kişisel kayıtları için 236 TL değerindeki Makyaj Çantası ve Mart ayında Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren ilk 2 yeni kişisel kayıtlarının ardından yine Mart ayında yapacakları Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren 3 yeni kişisel kayıtları için 411 TL değerindeki Valizi almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de sponsorların Mart ayına ait tüm fatura ödemelerinin 30 Nisan mesai saati bitimine kadar yapılmış ve sisteme işlenmiş olması gerekmektedir. Sponsorların hediyeleri Mayıs 2019 katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen sponsor ve yeni kayıtlar, hediye hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.