Sipariş

Ürünlerimiz satış temsilcilerimiz tarafından satılmaktadır. Sosyal medya üzerinden veya iletişim formu doldurarak ürün siparişi verebilirsiniz.

Satış Danışmanı Olabilirsiniz.

Sadece ailenizin ve yakın çevrenizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla da ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Üyelik formunuzu doldurduktan sonra Oriflame özel kampanya ve fırsatlardan yararlanarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Müşterimiz Olabilirsiniz.

Ürünlerinizi sipariş edebilmeniz için Oriflame’e “Satış Danışmanı” olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Danışmanımız olmadan ürün almak istiyorsanız çok sayıdaki Güzellik Danışmanımızdan birine siparişlerinizi iletebilirsiniz. Onlar size çeşitli önerilerde bulunacak, ürün numuneleri göstereceklerdir. Ayrıca ürünlerimiz ve onların kullanımları ile ilgili sorularınıza da cevap bulabilirsiniz.

Ödeme

Sitemiz üzerinden veya sosyal medya üzerinden dilediğiniz ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ödeme Nasıl Yapabilirim?

Sipariş vermek istediğiniz ürünleri satın almak için Havale veya EFT yapabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksit Yapılıyor Mu?

27.09.2016 tarihli resmi gazetede yayınlanan 29840 sayılı yönetmelik ile kozmetik harcamalarında taksit uygulamasına son verilmiştir.

Gönderim ve Kargo

Siparişleriniz en kısa sürede kapınızda!

Sipariş Teslimat Süresi Nedir?

Siparişinizi vermiş olduğunuz ürünler aynı gün içerisinde anlaşmalı kargo şirketimize teslim edilmektir. Gönderim merkezimize olan yakınlığınıza göre sipariş teslimat süremiz 1 il 3 iş günü arasında değişim göstermektedir.

İade ve Değişim

Tüm ürünlerimizde %100 para iadesi garantisi bulunmaktadır.

İade/Değişim Süresi Nedir?