Kampanya Koşulları:

  • Eylül ve Ekim aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Eylül 2019 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Eylül Ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Ekim ayındaki BP’li siparişleri ile 238 TL değerindeki 31493 Love Potion Secrets EdP ve 36000 Soul EdT’den oluşan Parfüm Seti’ne 19.99 TL’ye, 200 BP sipariş veren Danışmanlarımız BEDAVA sahip olabilirler.
  • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, danışmanlarımızın ürünü sepetine eklemesi gerekmektedir.
  • Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
  • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.
  • Toplam Satış Kazancı 390 TL’ye varmaktadır ve Ürün Kazancı ile 200 BP Satış Kazancı toplamından oluşur.

Orfilame’da Hayaller Gerçek Oluyor!

1.ADIM:

2018 Haziran ayı içerisinde Hoş geldiniz Programının birinci adımına giren ilk 2 yeni kişi kaydınız için 99TL değerindeki pike takımı hediye!

2.ADIM:

2018 Haziran ayında Hoş geldiniz Programı birinci adımına giren ilk iki kişisel yeni kaydınızın ardından yine Haziran ayında yapacağınız Hoş geldiniz Programı birinci adımına giren üç kişisel yeni kaydınız için 250TL değerindeki yatak örtüsü hediye!

Oriflame Sponsor Programına Katılım Koşulları Nelerdir?

Kampanya 1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için Haziran 2018 katalog döneminde kişisel 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, Haziran ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 yeni kişisel kayıtları için 99 TL değerindeki Pike Takımı ve Haziran ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 yeni kişisel kayıtlarının ardından yine Haziran ayında yapacakları Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren 3 kişisel yeni kayıtları için 250 TL değerindeki Yatak Örtüsü Seti almaya hak kazanırlar.

Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de kendilerinin tüm faturalarını fatura tarihinden itibaren en geç 21 gün içinde ödemiş olmaları gerekmektedir. Sponsorların hediyeleri Ağustos 2018 katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen sponsor ve yeni kayıtlar, hediye hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.


Haziran ve Temmuz aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Haziran 2018 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Haziran Ayında 100 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Temmuz ayındaki BP’li siparişleri ile 120 TL değerindeki Elegant Rose Gold Çanta’ya 15.99 TL’ye sahip olabilirler. Hak edilen KKK ürünü siparişlere otomatik olarak eklenmeyecektir. Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

Oriflame Danışmanı olmak isteyenlerin en çok merak ettiği konularından biride aylık ne kadar kazanç sağlayabilirimdir. Bu yazımızda sizlere Oriflame danışmanı olarak ne kadar kazanç sağlayabileceğinden bahsedeceğiz.

Oriflame’nın resmi sitesine girip, satış temsilcisi paneline giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapabilmek için temsilci numarası ve şifrenizi kesinlikle bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile giriş yaptıktan sonra  her ürünün kendine özgü Oriflame Danışman Fiyat Listesi görebilirsiniz.

Oriflame Danışmanı olarak Aylık net olarak kazancınızı satış tutarınıza göre kendi çalışmalarınızla belirleyebilirsiniz. Genel olarak Oriflame satışlarını yaptığınız ürünlerden %15 ile %20 arasında kar elde edebilirsiniz. Sizlerde Oriflame ailesine katılarak ücretsiz Danışman ve ek gelir elde etmek istiyorsanız sitemizde bulunan danışman ol sayfasındaki formu doldurabilir kat kat kazana bilirsiniz.